Z 1,7 milionu (Deferred Action) oprávněných osob, pouze 40.000 žádostí podaných

Z 1,7 milionu (Deferred Action) oprávněných osob, pouze 40.000 žádostí podaných

Z 1,7 milionů jednotlivců, které byly předpokládané způsobilé pro Deffered Action (DACA), počet lidí, kteří skutečně žádostí podalo je otřesné. Pouze 40.000 žádosti bylo podáno, což je daleko nižší počet žádostí než by se dalo představit. Jedním z důvodů je nejistota která se točí kolem prezidentských voleb v USA. Pokud prezident Obama není zvolen a Romney  vstoupí do Bílého domu, není žádná záruka, že DACA bude nadále pokračovat.Druhý největší důvod je množství a obsah informací, které mají být uveden na přihlášce v DACA.

Výhodou žít bez strachu z deportace po dobu dvou let a taky poskytnuté pracovní povolení pro toto období, by mali DACA žadatelé vážně brát v úvahu. Myslíte si, že by tito jedinci měli využít této příležitosti? O co tito jedinci mají přijít a co mají získat? Podělte se o své myšlenky zde!

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>