Jak úspěšně zvládnout E 2 visa pohovor?

interview

Jak úspěšně zvládnout E 2 visa pohovor?

Mnozí lidi jsou nervózní pokud jde o jejich E-2 vízový pohovor. Je důležité si však uvědomit, že pohovor má mnoho předvídatelných vzorů. I když vám to pomůže připravit se, stále zde však bude mnoho nepředvídatelných okolností, které se na pohovoru mohou vyskytnout. Pokud hledáte tipy jak se připravit, abyste byli úspěšní, tak čtěte dál.

Snažte se vypadat co nejlépe

Vzhledem k tomu, že první dojem je nejdůležitější, budete se muset snažit, abyste vypadali co nejlépe. Způsob, jak se oblékáte a jevíte vymezuje vaše hodnoty, cíle a vyvolává respekt u druhých. To nemusí nutně znamenat, že byste se měli snažit vypadat jako někdo jiný. Například, pokud jste student, pak musíte vypadat jako student. Nicméně způsob, jakým se oblékáte a vypadáte bude vyjadřovat, zda důvody pro svou imigraci do USA berete vážně nebo ne.

Buďte upřímní

Bez ohledu na to, jak zoufale toužíte zvládnout úspěšně svůj pohovor, je nutné, abyste byli upřímní a říkali pravdu o tom, v jaké fázi se nacházejí dokumenty potřebné k získání víz. Podvod a lež mají krátké nohy a nikdy neujdou daleko. Pokud nebudete upřímný, tak budete mít vážné problémy a nakonec ztratíte možnost využívat imigrační výhody poskytované vládou USA.

Buďte organizovaný

Je velmi dobré připravit všechny potřebné dokumenty předem. Potřebná dokumentace vám umožní být sebevědomým bez zbytečného stresu v případě pokud budete komunikovat s imigračním právníkem. Měli byste přijít o 15 až 20 minut dříve a dopřát si dostatek času, abyste se uklidnili a byli připraveni.

Sebedůvěra je klíčem k úspěchu

Úspěch pohovoru závisí na vašem sebevědomí. Neexistuje žádná pevná doba trvání rozhovoru, a může to trvat i delší dobu, v závislosti na tom, jak rychle dokážete odpovědět na otázky. Kromě toho, že musíte odpovědět upřímně, musíte si být jisti, a odpovědět na všechny otázky přímo a jasně.

Buďte v obraze

Je známou skutečností, že požadavky a podmínky pro získání amerických víz jsou pravidelně revidovány. Pravidelně navštěvujte stránky americké ambasády a snažte se získat nejnovější informace o poskytování víz do USA. Tím bude zajištěno, že budete připraven předložit to, co je třeba v souladu s nejnovějšími imigračními zákony.

Pokud budete mít na paměti výše uvedené tipy, vaše šance na úspěšné získání vašeho víza se zvýší. Dáno doporučení slouží pouze pro vzdělávací účely a nejsou náhradou za právní poradenství. Pokud máte problémy, je to dobrý nápad konzultovat ho s imigračním právníkem.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>