Jaký je rozdíl mezi E2 Investor Visa a E1 Business Visa

E2 Visa

 Jaký je rozdíl mezi E-2 investorskými vízy a E-1 obchodními vízy

Oba typy víz, E1 obchodní a E-2 investorské, umožňují cizincům realizovat nebo rozšířit své podnikání v USA. Nicméně existuje několik rozdílů mezi E-1 obchodními vízy a E-2 investorskými vízy.

  • E2 Visa jsou neimigračné víza, které umožňují zahraničním fyzickým osobám vstoupit a pracovat na území Spojených států amerických. Tento druh víz je založen na základě investic žadatele, které bude regulovat v USA. E1 Visa jsou také neimigračné víza. Umožňují vstoupit zahraničním fyzickým osobám smluvních států na území USA. E1 Visa umožňují cizincům realizovat obchodování v USA
  • Pokud chcete požádat o E-2 investorské víza, musíte být investorem nebo správcem investic. Naopak, pokud chcete požádat o E-1 obchodní vízum musíte být nezbytným zaměstnancem. V takovém případě nemusíte být investorem.
  • E1 Visa jsou ideální pro ty, kteří hledají víza, které by jim umožnily založit společnost a rozšířit podnikání v USA. Naopak, E-2 investorské víza jsou vhodné pro ty, kteří chtějí založit podnik v USA.
  • Vrámci E-1 obchodních víz podnikání je totožné s pojmem „mezinárodní obchodování“. V tomto případě obchodování znamená mezinárodní zprostředkování služeb, technologií a produktů. Na druhé straně pro E-2 investorské vízum neplatí taková omezení.
  • Pro E-1 víza není stanovena částka v dolarech, která je potřebná ke splnění podmínky pro podání žádosti o víza. Naopak, pro E-2 víza platí, že investice nižší částky než je 100,000 $ vyžadují důrazné zvážení, zda Vám víza E-2 budou poskytnuty.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

130406162708

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>