Jak podat žádost o EB5 Green Card?

1360674202_USA--New-York--New-York-City-03

Jak podat žádost o EB5 Green Card?

EB-5 Zelená karta je legální způsob, jak získat trvalý pobyt v USA, prostřednictvím investic do amerického obchodu. Tento program (známý jako EB-5 investorsky program pro přistěhovalce) spadá pod oddělení Spojených států amerických pro občanství a imigrační služby. EB5 Green Crad umožňuje jednotlivci, jeho partnerce nebo jejímu partnerovi a nejbližší rodině získat trvalý pobyt ve Spojených státech.

Osoba, která žádá EB-5 Zelenou kartu musí mít solidní osobní zázemí a musí prokázat, odkud jeho nebo její prostředky pocházejí. Zahraniční investor může také investovat do konkrétních regionálních center, které tvoří nejméně deset pracovních míst na plný úvazek v tom, co je považováno za cílenou oblast zaměstnanosti. Po schválení investor dostane „podmíněnou“ zelenou kartu. Podmíněný stav trvá dokud deset kvalifikovaných pracovních míst není vytvořeno. Investor má možnost pracovat a žít kdekoli ve Spojených státech. Nicméně, po dvou letech může za určitých podmínek podmíněná zelená karta být odebrána. Pokud neexistují žádné podmínky, Zelená karta bude znovu vydána.

Jak můžete podat žádost o EB5 Green Card?

Prvním krokem je podání formuláře I-526, což je pro zahraniční podnikatele, kteří chtějí bydlet a podnikat ve Spojených státech. Spolu s tímto formulářem jste povinni předložit některé informace na podporu svého návrhu, včetně: důkazu, že vaše investice pochází z legálního zdroje příjmů, vytváříte nové komerční podnikání, vytváříte nezbytný počet pracovních míst, investujete dost peněz na zahájení nového podnikání, pracovní místa, která vytváříte jsou v cílené oblasti zaměstnanosti (pouze v případě potřeby), a že bude hrát aktivní roli v podnikání sám.

Pokud se chcete stát trvalým a legálním občanem Spojených států, budete muset podat formulář I-829 (který odstraňuje všechny podmínky), a to do devadesáti dnů před druhým výročím svého prvního přijetí jako podmíněný občan Spojených států.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>