Zvýšená poptávka po EB5 Investor Visa

Zvýšená poptávka po EB5 Investor Visa

V průběhu posledního desetiletí se prudce zvýšil počet schválených žádostí o EB5 Investor Visa. Víza EB-5 dávají imigrantům možnost stát se americkými občany, pokud investují alespoň 500 000 dolarů do společnosti nebo zaměstnají alespoň 10 lidí. Cizinci musí investovat v oblasti, která je zemědělská nebo má vysokou míru nezaměstnanosti.

Počet vkladů zahraničních investorů vzrostl v roce 2012 z 69 na 3 677. Ve stejné době se zvýšil počet vydaných víz z 389 157 na 482 300. Od založení programu EB-5 bylo získáno více než 6,8 miliardy dolarů z amerických investic a bylo vytvořeno více než 49 300 pracovních míst. Rozšíření plány pro investorská víza byla vydána 29. ledna jako součást nové imigrační reformy.

Nicméně, jedinci, kteří neinvestují do ekonomiky Spojených států jsou nuceni čekat desetiletí na svou Zelenou kartu. Cecilia Munoz, ředitelka Koncilu pro domácí politiku v Bílém domě řekla, že imigrační balíček bude obsahovat plán na zrychlení procesu získání zelené karty pro nezdokumentované imigranty.

V současné době plánuje administrativa projít skrz velké množství žádostí, ale právní proces a kvóty udržují rychlost procesu na velmi nízké úrovni. Rozšíření procesu by nabídlo spolehlivější, průhlednější cestu k občanství pro odhadem 11 milionů nezdokumentovaných imigrantů.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>