Jaký je ten správny EB5 Visa právnik?

Jaký je ten správny EB5 Visa právnik?

Pokud máte zájem o získání EB5 víza, tak byste se zcela jistě měli poradit s EB5 advokátem. Zde je několik tipů, které můžete použít k nalezení toho správného právníka pro vás.

Najděte právníka, který zná imigrační obchodní práva

Měli byste vyhledat advokáta, který má velmi dobré znalosti a povědomí o obchodních právech přistěhovalců. Rozhodně si nikdy nevybírejte všeobecné právníky, kteří jsou všeobecní například jako praktický lékař. Takový advokát nemusí mít dostatečné znalosti a zkušenosti, které budete potřebovat.

Najděte někoho, kdo má zkušenosti a přípravou EB5 víz

Při výběru právníka si zvolte toho, kdo má přímé zkušenosti s přípravou EB5 víz. Takový člověk má bohaté zkušenosti a pravděpodobně již vyplnil mnoho takových víz. Disponuje kompletními znalostmi s celým řízením, od EB5 žádostí až po novely zákonů a právní změny. Velmi dobře ví, jak žádost o EB5 vízum vytvořit, aby byla schválena. Ideálním ověřením kvalit právníka je, pokud se ho zeptáte, kolik jich už vyplnil a jakou má úspěšnost při jejich schvalování.

Vytvořte si seznam všech dostupných advokátů

Najděte si všechny dostupné advokáty ve vašem okolí a zaměřte se na ty, kteří vás budou zajímat. Právě z nich si budete vybírat toho pravého pro vás.

Vyptávejte se na reference a následně je kontaktujte

Vyptejte se každého advokáta, z vašeho seznamu, na jeho reference a následně ho kontaktujte. Zajímejte se u každého z nich o jejich profesionalitu, o jejich chování a také na celkovou úspěšnost jejich žádostí. Každý by vám měl tuto informaci sdělit a pokud ne, tak vás nemusí zajímat. Jestliže vás bude něco znepokojovat, nebo něco dalšího zajímat, vždy se na to zeptejte.

Přečtěte si online recenze

Pokud jste se dostali do fáze, kdy jste od právníka získali jeho reference a také jste ho kontaktovali, tak se podívejte ještě na jeho recenzi na internetu, respektive na recenzi jeho právní kanceláře. Díky shlédnutí těchto recenzí, případně osobních profilů, si uděláte objektivní názor o každém z nich.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>