Federální program pro EB5 Visa zůstává platný prozatím do 30. 9. 2015

Federální program pro EB5 Visa  zůstává platný prozatím do 30. 9. 2015

Úřady Spojených států pro imigraci a občanství ohlásili, že federální program pro EB-5 zelenou kartu bude prodloužen o další tři roky. USCIS ohraničuje počet vydaných víz v rámci tohoto programu na maximum 10 000 každý rok a program se stává v posledních letech velmi žádaným. Za platnosti velmi přísných imigračních zákonů ve Spojených státech se může mnoho bohatých cizinců divit, zda je žádost o vízum EB-5 tím správným rozhodnutím.

Program EB5 Visa pro zahraniční investory umožňuje zájemcům obdržet Zelenou kartu, pokud investují do nového komerčního podniku, který vytvoří alespoň 10 pracovních pozic. Je to skvělá příležitost pro zainteresované imigranty k získání práva na pobyt ve Spojených státech, zatímco výrazně přispívají ke zlepšení místní ekonomiky. Investorovi a jeho rodině je poskytnuto dvouleté garantované právo na permanentní pobyt za předpokladu, že splní všechny požadavky, které program EB-5 zahrnuje.

Pro obdržení EB5 Visa si musí zájemce nejprve najít vhodný byznys k uložení svých investic. Podnik může být jakýkoliv výdělečný podnik, včetně partnerství, holdingové společnosti, duševního vlastnictví, fúze společností, korporace nebo jiných, podle oficiální webové stránky Úřadu pro občanství a imigraci (USCIS). Investor má možnost ve zvolení menšího projektu, ve kterém se bude angažovat individuálně, nebo se připojit k ostatním investorům ve financování větších obchodních aktivit.

Požadavky týkající se výše investičního kapitálu záleží na jednotlivých lokacích daných společností. Pro zemědělská území s vysokou mírou nezaměstnanosti, tzn. 150 % národního průměru, je minimální požadovaná částka 500 000 dolarů. Pro průmyslové oblasti tato činí 1 milion dolarů.

Federální program pro EB5 Visa zůstává platný prozatím do 30. 9. 2015

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>