Jak požádat o Green Card prostřednictvím zaměstnání (EB-4 preferenční třída)?

Green Card

Jak požádat o Green Card prostřednictvím zaměstnání (EB-4 preferenční třída)?

Odborní přistěhovalci, kteří chtějí získat zelenou kartu prostřednictvím zaměstnání jsou obvykle vybráni z různých kategorií. Mezi ně patří například hlasatelé, církevní pracovníci, Iráčané, kteří pomáhali USA, iráčtí nebo afghánské překladatelé, lékaři, mezinárodní organizace zaměstnanců, pracovníci z oblasti Panamského průplavu, členové ozbrojených sil, NATO zaměstnanci, kteří jsou v důchodu a děti a manželky zesnulých NATO zaměstnanců . Pokud chcete požádat o vydání zelené karty na základě této kategorie, Váš zaměstnavatel je povinen podat formulář I-360, což představuje žádost o ameraziána (osoba, která se narodila v Asii americkému vojákovi a asijské ženě), speciální imigrantů nebo vdova (er). Zaměstnanec může podat vlastní žádost, pokud je k tomu oprávněn.

Manželka / manžel a děti držitelů EB-4 přistěhovalců víz ve věku 21 a jsou svobodné s držitelem EB-4 přistěhovaleckých víz mohou být přijaty ve Spojených státech. V případě hlasatele, pracovníků BBG (International Broadcasting Bureau of the United States Broadcasting Board of Governors), mohou požádat o vízum nejen pro cizince, ale i jejich děti a manželku / manžela, kteří hlasatele doprovázejí. Berte na vědomí, že pracovník BBG musí být z Radio Free Asia, Inc (RFA) a Radio Free Europe / Radio Liberty, Inc hlasatel se týká spisovatelů, reportéry, producentů nebo hlasatele pro zpravodajství, redakčních, editorů, překladatelů a hostitelů pro zpravodajství. Nicméně, to nezahrnuje ty osoby vykonávající podporu nebo technické služby pro BBG nebo jejich pracovníky.

Vyplněný formulář I-360, který je předložen BBG nebo BBG pracovníkům na pozici hlasatele musí být doplněn dalšími osvědčeními, které jsou podepsány. Osvědčení zahrnují určité informace o zahraničním hlasateli, včetně jeho titulu, popisu práce, detaily o odborných znalostech, jako například dobu, po kterou cizinec pracoval na své pozici, nebo prohlášení o podrobných schopnostech, které tvoří kvalifikaci pro danou pozici.

Líbil se Vám tento článek?

Sdílej je se svými přáteli!

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>