Jak získat Green Card – zelenou kartu v USA?

Jak získat Green Card – zelenou kartu  v USA?

Imigrační zákony v USA umožňují nabytí tzv. Green Card – zelené karty („ZK“), povolení neomezeně žít a pracovat v zemi, několika způsoby.

Mezi nejzákladnější způsoby patří nabodnutí ZK:

1) na základě rodiny

2) na základě práce

3) na základě loterie zelené karty

 

Green Card  na základě rodiny

O ZK na základě rodiny je možné požádat v případě existence rodinného svazku s americkým občanem, nebo rezidentem. Americkým občanům musí však být „přímý příbuzný“, tzn. rodič, dítě starší 21 let, nebo manžel.

Green Card  na základě zaměstnání

O ZK na základě zaměstnání je možné žádat pokud americký zaměstnavatel cizinci nabídne permanentní pracovní nabídku v USA. Než zaměstnavatel podá celou žádost na USCIS, musí nejprve schválení obdržet od pracovního úřadu.

Prostřednictvím investice mohou jednotlivci nabýt zelenou kartu pokud investují od 500,000 do 1,000,000 amerických dolarů v novém podnikání a vytvoří tím minimálně deset volných pracovních míst pro americké občany. Tato kategorie přistěhovaleckých víz je známá jako tzv.. „EB5 immigrant visa category„.

Green Card  na základě loterie

Každý rok máte šanci vyhrát zelenou kartu v loterii pořádané vládou Spojených států. Obyčejně se tato loterie spouští v říjnu-listopadu každoročne. Ak máte zájem o detailnější informace, kontaktujte NAO už dnes. Každý rok máte šanci vyhrát zelenou kartu v loterii pořádané vládou Spojených států. NAO poskytuje slevu na následující dva měsíce a pokud si objednáte tuto službu od 09.09.2012 do 09.11.2012 místo 1,250 CZK zaplatíte jen 712 CZK. Splňte si svůj sen žít a pracovat v USA. Klikněte zde a s naší pomocí vyhrajte!

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>