Rozdíl mezi: H1B Visa razítko a H1B Visa status

H1B Visa razítko

Rozdíl mezi H1B vízovou razítkem a H1B vízovým statusem

Na základě našeho doporučení z minulého článku si můžete úspěšně prodloužit váš H1B vízový status po třech letech. Ale nezapomeňte, že pokud chcete cestovat mimo USA, nestačí mít pouze platný vízový status, ale musíte mít i H1B Visa razítko v pase. V následujícím článku vám přiblížíme, jak takovou razítko můžete získat.

Všechny H1B Visa razítko musí vydat americký konzulát mimo USA, doporučuje se konzulát ve vaší domovské zemi. Pokud chcete o razítko požádat na konzulátu v jiném státě, budete si muset předem zjistit, zda vám konkrétní konzulát vyhoví. Platí obecné pravidlo, že můžete požádat o vízum pouze ve vaší domovské zemi. Nezapomeňte, že váš pas musí být platný i po 6 měsících po skončení platnosti víza. Na konzulátu si musíte nejprve dohodnout pohovor, přičemž nezapomeňte předložit následující dokumenty:

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>