Musím investovat značné množství kapitálu?

e2-investor

Musím investovat značné množství kapitálu?

E-2 vízum, na rozdíl od většiny vízových programů, má mnoho požadavků, které nejsou tak konkrétní jako u ostatních vízových programech. Jednou z nich je prokázání investování značného množství kapitálu do nové nebo již existující obchodní společnosti. Zatímco v programu EB-5, který stanoví kapitál ve výši 1 milion dolarů nebo 500 000 dolarů v závislosti na finančních prostředků, které se mohou investovat, E-2 vízový program nedefinuje konkrétní výši investice za účelem získání víz.

Co to ​​znamená pro investora?

V podstatě to může být jednodušší volba pro investora, který nemá mnoho finančních prostředků, aby se získal EB-5 víza, ale má osobní a legálně příjmy, které je ochoten investovat do činnosti podniku v USA. Ostatní požadavky týkající se vízového programu E-2, které mohou být předmětem zájmu jsou:

Žádat povolení ke vstupu do Spojených států za účelem řízení společnosti

  • To znamená, že investor chce sehrát aktivní roli v podnikání. Investor musí mít alespoň 50% podíl na řízení nebo provozování společnosti.

Vlastnit podnik, který není marginální

  • Jak je uvedeno v pravidlech pro E-2 vízum na webových stránkách USCIS.gov, účelem E-2 víza je investovat do podniku, který přinese určité výhody pro vás jako investora, a zároveň stimuluje americkou ekonomiku. Jak již bylo uvedeno, podnik, který přináší pouze marginální zisk nebude splňovat kvalifikaci pro E-2 víza. Investoři musí prokázat, že podnikání přinese dostatečný příjem pro podporu rodiny a celé společnosti. Pro nového investora s omezeným financováním, se to může zdát skličující, avšak nové společnosti mohou prokázat, že splní tento požadavek v průběhu 5 let od získání E-2 víza.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>