Co znamená „významná investice“ při podání žádosti o Investor Visa?

 Investor Visa

Co znamená „významná investice“ při podání žádosti o investorské vízum?

Pokud žijete ve smluvní zemi, podnikáte ve Spojených státech a jste osobou, která spravuje nebo kontroluje investice, budete potřebovat E-2 investorské vízum. S tímto vízem, můžete zůstat ve Spojených státech a vést vaše podnikání, avšak každých 5 let budete muset Vaše víza obnovit, a to bez omezení. Takže pokud si Vaše podnikání vyžaduje zůstat ve Spojených státech více než deset let, je to v pořádku pouze dokud budete postupovat podle pravidel a požadavků pro rozšíření Vašeho E-2 víza.

Vrámci E2 Investor Visa, je velmi důležitý pojem „významné investice„. V závislosti na podnikání, investice mohou ale také nemusí být považovány za významné. Tato specifikace je často stanovena případ od případu, a existují rozdílné názory na to, jak zjistit, zda investice je významná.

Obvykle se vyhodnocuje celková hodnota podniku nebo obchodu, s cílem určení investic za významné nebo ne. Z pochopitelných důvodů, čím větší investice, tím je větší je šance na získání povolení pro významný investiční status. Existují odborníci, kteří se domnívají, že každá částka nižší než 25.000 dolarů (většinou pro sektor služeb), můžete získat značný investiční souhlas, zatímco jiní tvrdí, že částka vyšší než 200.000 dolar má větší šanci na schválení.

Obecně lze říci, že E-2 investice, která je považována za profitující – pokud její celková hodnota je v přímém protikladu k podílu investic – získá status významné investice. Společný vzorec pro to je následující: 25% pro podnikání v celkové hodnotě přesahující 3.000.000 amerických dolarů; 50% v celkové obchodní hodnotě které je mezi 500.000 dolary a 3.000.000 dolary a 75% pro podnikání celkové hodnoty, která je nižší než 500.000 dolarů.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>