Jak začít podnikat v USA?

Jak začít podnikat v USA?

Začít podnikat v USA, není tak složité, jak by se mohlo zdát. Nicméně, proces zahrnuje spoustu plánování a implementace důležitých finančních rozhodnutí. Kromě toho, budete muset najednou uskutečnit řadu právních činností. Ale pokud nevíte, co byste mohli získat, tak zde je několik tipů, které vám pomohou začít.

Můžete začít podnikat v Spojených států bez víz?

Cizí státní příslušníci mají možnost založit vlastní podnik v USA. Ale budete muset získat nárok na udělení víza, jako je E-2 nebo L-1 tak, abyste mohli začít. Narazíte na různé osoby, kteří získali víza díky jejich stávajícímu byznysu v USA.

Pokud budete mít kapitál a obchodní plán po ruce, je vysoce nepravděpodobné, že budete mít nějaké problémy se získáním některého z uvedených víz. Nicméně, musíte být opatrní, a stále splňovat podmínky pro splnění svých požadavků. Po tom, jak jste kvalifikovaný, a pokud se vám podařilo splnit tyto požadavky, bude to jednodušší pro vás a vaši rodinu získat občanství v USA.

Vytvořte životaschopný podnikatelský plán

Neexistuje žádný způsob, jak byste mohli začít podnikat v USA bez podnikatelského plánu. Budete muset využít všechny nástroje, které budete mít k dispozici na jeho vytvoření. Tento plán vás povede po vaší podnikatelské cestě ukáže vám cestu, abyste svůj podnik dokázali úspěšně řídit. Je to základní plán, který naplánuje váš byznys na 3-5 let dopředu.

Ideální místo pro podnikání

Volba ideálního místa pro podnikání je jedním z nejtěžších rozhodnutí, které vlastník firmy musí udělat. Nejen, že vyžaduje přesné plánování, ale budete muset prozkoumat a podívat se na několik důležitých faktorů najednou. To zahrnuje studium demografie, plánování rozpočtu, určování rozsahu konkurence a vyhodnocování vašeho dodavatelského řetězce. Stejně tak je důležité, abyste pochopili zákony a předpisy, které se vztahují v daných oblastech. Tyto zákony se mohou lišit v každém státu, ale musíte chránit své nejlepší zájmy dodržovat každý z nich.

Financování vašeho podnikání

Budete potřebovat kapitál, abyste mohli začít s provozem podniku. V podstatě, tyto prostředky hrají důležitou roli v udržení svého byznysu v denním provozu. Pokud nemáte potřebné finance, bylo by moudré, abyste zvážili jiné možnosti, které jsou spojeny s různými úvěrovými programy. Nicméně, je pro vás důležité nastudovat si každý program s cílem zjistit, zda jej můžete splatit v potřebném časovém období.

Forma obchodní společnosti

Při zahájení nového podnikání, se budete muset rozhodnout, jakou formu obchodní společnosti chcete vytvořit. Existuje mnoho forem podnikání, jako je partnerství, partnerství s individuálním vlastnictvím a mají vliv na daňové přiznání, které je třeba vyplnit.

Registrujte váš podnik

Stojí za zmínku, že pojmenování nového podniku je velmi důležité. Pokud se rozhodnete pojmenovat vaši firmu, bez jména vaší osoby, pak se budete muset zaregistrovat u příslušných orgánů. Můžete zaregistrovat název prostřednictvím státní správy nebo v kanceláři okresního úředníka.

Získejte daňové identifikační číslo

Identifikační číslo zaměstnavatele (EIN) je označováno jako federální daňové identifikační číslo a slouží k identifikaci podniku a jeho operací. Existuje mnoho způsobů, kterými můžete požádat o EIN, který zahrnuje registraci přes IRS.

Místní a státní daně

Na rozdíl od obchodních daní, které musí být splněny kvůli požadavkům federální vlády, budete muset také zaplatit nějaké místní a státní daně. Jak již bylo zmíněno dříve, každý stát a jeho zákony se mohou lišit. Totéž lze říci o jejich politikách a daňových zákonech. Pokud máte požadované znalosti, budete mít možnost vyhnout se, do budoucna, mnohým problémům.

Získejte požadované registraci a licenci

Jediný způsob, jak můžete začít podnikat legálně, je tak, že získáte požadované státní a federální povolení a licence. V závislosti na provozu a charakteru podnikání mohou povolení nebo licence, které musí být získány lišit. Například podniky prodávající střelné zbraně, nebo alkohol budou potřebovat povolení. Díky tomu je důležité, abyste zjistili, které povolení ovlivňují vaše podnikání a jak je můžete splnit.

Pokud se budete řídit těmito body, zjistíte, že začít nové podnikání v USA je jednodušší, než jste si mysleli. Pokud se však nacházíte v těžké situaci, bylo by moudré najít a požádat o pomoc odborníka, který by vám mohl pomoci s daným procesem.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>