Starosta Washingtonu a okolí podepsal zákon, který povoluje nelegálním přistěhovalcům získat řidičský průkaz

d6327f1a415a70dec18831c50c8f067a

Starosta Washingtonu a okolí podepsal zákon, který povoluje nelegálním přistěhovalcům získat řidičský průkaz

Starosta Washingtonu a okolí, Vincent C. Gray podepsal zákon, který dovoluje nelegálním přistěhovalcům požádat od příštího roku o řidičský průkaz. Tento zákon představuje značný mezník v právním řádu státu.

Tento nový zákon, který vstoupí v platnost v květnu příštího roku, se vyrovná zákonem hlavního města a jiným demokratickým státem USA, kde nelegální přistěhovalci mohou žádat o řidičský průkaz od ledna.

Osoby, které neprokázali své občanství budou mít ve svém průkazu uvedené následující: „not valid for official federal purposes“, čili neplatné pro státní účely. Průkazy nebudou platné např.. pro určení totožnosti při civilních letech. Také se nedají použít pro vstup do státních budov.

Starosta Gray označil průkazy za záměr omezující řidičské průkazy, pomocí kterého budou silnice bezpečnější.

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>