Navrat & Oslanec, LLC (NAO) je popřední mezinárodní advokátní kancelář s pobočkami v New Yorku, Praze, a v Bratislavě. Návrat & Oslanec se specializuje na komplexní řešení imigračních otázek a dotazů směrovaných na americký trh, dále se sekundárně zabývá otázkami investičního a finančního práva, kapitálových fondů, daní, a duševního vlastnictví.

Navzdory bezvízovému styku mezi ČR a USA, vízum do USA nadále potřebujete a vydává ho velvyslanectví nebo konzulát USA. Toto vízum opravňuje držitele vycestovat a vstoupit do USA s podmínkou, že imigrační úředník při pasové kontrole má pravomoc povolit nebo zamítnout držiteli víz vstup do USA a zároveň určit jeho délku pobytu.

NAO vyřizuje všechny druhy víz do USA. Pokud potřebujete vybavit cestovní víza, pracovní víza či v poslední době velmi žádané biznis víza jsme tu pro Vás. Pokud chcete v USA žít, pracovat, studovat bez jakéhokoliv omezení, hrajte loterie O ZELENOU KARTU!

Nevíte jaké víza do USA potřebujete? Kontaktujte NAO a vyřídíme pro Vás přesné vízum dle Vašich požadavků a představ do Spojených států amerických.

Potřebujete vízum do států pro větší skupinu lidí? NAO vyřizuje víza do USA pro celé skupiny z firem, spolků či zájezdů. Vaše starosti s vízy nechte na NAO. Zkušení právníci z kanceláře Navrat & Oslanec Vám pomohou.

office@navratoslanec.com