TN Visa

TN Visa

Imigrační úřad (USCIS) dal nedávno na vědomí, že kanadští občané, kteří mají zájem o vydání obchodního NAFTA (TN) statutu, mohou používat formulář I-129, i v tom případě, pokud se nacházejí mimo území Spojených států.

North American Free Trade Agreement (NAFTA) utvořil zvláštní ekonomické a obchodní vztahy ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku. TN nepřistěhovalecká klasifikace poskytuje možnost kvalifikovaným kanadským a mexickým občanům usilovat o dočasný vstup do Spojených států, aby se připojili do obchodní činnosti na profesionální úrovni.

Před touto změnou USCIS přijímal pouze TN žádosti od kanadských a mexických občanů, kteří  již ve Spojených státech pobývali a měli zájem o změnu, nebo rozšíření svého  TN stavu. Jednotlivci, kteří nebyli ve Spojených státech musely předložit žádost USA pro clo a ochranu hranic a takto získat vstup. Přišlo se však nato, že tento systém je neefektivní a rušivý. Jedinci mohou nyní podat papíry k žádosti předem a zajistit si cestu s vědomím, že žádost bude schválena na hranici.

Formulář I-129, je zaměstnání na základě petice za nepřistěhovaleckého pracovníka. Vyplnit ho předem je velmi užitečné. Na základě něj posoudí CBP důstojníci otázku jednotlivce a jeho TN způsobilosti při vstupu do země

Líbil se Vám tento článek?

  • Zaregistrujte se do NAO Visa VIP Klubu a získejte pravidelné novinky ze světa imigrační politiky a svých vízových možností. Získejte Ebook jak žít a pracovat v USA ZDARMA.
  • Nechte nám odpověď s případnými otázkami, které máte nebo se podělte o své zkušenosti.
  • Objednejte si první konzultaci s námi zdarma! Klikněte sem a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Vaše,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>